:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Екоінспекторам не дозволили перевіряти незаконне будівництво в гідропарку

Олексій ВАСИЛЮК

 

Як повідомила Державна екологічна інспекція в м.Києві, за зверненням Національного екологічного центру України, фахівцями інспекції проводилась перевірка гідронамивних і будівельних робіт, що ведуться на острові Гідропарк. Натомість охорона будівництва, не знайшовши що відповісти інспекторам, не підпустила їх до будівництва. У зв'язку із цим, Державною екологічною інспекцією в м.Києві передані матеріали до органів прокуратури.

Нагадуємо, що в червні 2010 року на острові Гідропарк (Венеціанський), що у Дніпровському районі м.Києва, біля озера, розміщеного на острові був виявлений гідронамив та підготовчі роботи будівництва. Охоронці присутні на ділянці агресивно нападали на осіб, що цікавляться роботамим та журналістів.
У зв'язку із цим, Національний екологічний центр звернувся до контролюючих органів з проханням зупинити незаконні, на думку природоохоронців, роботи. Територія острова є зеленою зоною загального користування та землями водного фонду, що виключає будь-яку її забудову. Будівництво в межах пропонованої ділянки є грубим порушенням низки законодавчих актів, а саме ст.ст. 44, 52, 57, 83, 84 та 150 Земельного кодексу України, ст. 9 Лісового кодексу, ст.ст. 40, 60, 62, 63 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", ст.ст. 12 та 13 Закону України "Про планування та забудову територій", містобудівних норм ДБН 360-92** (п.п. 10.1, 10.2, 10.4), норм Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів (п.п. 4.2, 6.1) та рішень Генерального плану м. Києва до 2020 р.
Крім того, острів входить до складу Регіонального ландшафтного парку <<Дніпровській острови>>, є територією природно-заповідного фонду, забудова та пошкодженян території якого є порушенням ст.ст. 7 та 40 Закону України "Про природно-заповідний фонд України>> та карається відповідно до ст. 252 ККУ.
Про подальші події в цій темі буде повідомлено додатково.

Контакти: Коваленко Ю.М., Державна екологічна інспекція у м.Києві. 463-65-73.