:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Будівництво сміттєспалювального об'єкту загрожує Солом'янці

«Збережи старий Київ»

 

Як стало відомо громадянській ініціативі «Збережи старий Київ» від представників громадськості Солом'янського та Шевченківського районів, на території вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський за адресою вул. Уманська, 8 планується будівництво пересувного сміттєспалювального об'єкту потужністю 400 кг/сміття за годину.
При цьому, найближчий житловий будинок від запланованої сміттєспалювальної станції знаходиться на відстані 210 метрів (вул. Борщагівська, 146/1), що порушує санітарно-технічні норми щодо розташування подібних об'єктів. Також, під влив запланованої станції потрапляють дві рекреаційні зони - парк НТУУ "КПІ" та парк по вулиці Уманській.
Представники організованої громадськості досі не отримали можливості ознайомитись з даним проектом. Жодних громадських слухань з даного приводу так само не було проведено.
Представники органів самоорганізації населення очікують на реакцію та пояснення з боку міської та районної влади щодо цього загрозливого будівництва.
Звертаємось до журналістів з проханням допомогти поширити інформацію та спонукати владу до відповідальності.

Джерело: «Збережи старий Київ».
Контактна особа - Інна Совсун (067-502-5727).