:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Парк «Юність» захоплюють брати і сестри

Блог Степана Жабки

 

Новинами про забудову зелених зон у Києві нікого вже не здивуєш. Та близько тижня тому, біля центральної алеї у парку «Юність», що на Борщагівці, прямо на клумбі парку був встановлений будівельний паркан та розпочате самовільне будівництво «культової споруди». Будівництво ведеться надприскореними темпами так званими прихожанами. Поблизу будівельного майданчика не встановлено жодної таблички, яка б сповіщала про те, що саме там будується, хто забудовник і хто надав дозвіл на будівництво, що є порушенням законодавства про містобудування.

Парк «Юність» є переважно місцем сімейного відпочинку, місцем прогулянок з маленькими дітьми для цілого мікрорайону. Самовільна забудова супроводжується значним шумом, ведеться з грубим порушенням санітарних норм. Відпочиваючі у парку кияни обурені фактом самовільної забудови.

Дуже прикро, що останнім часом острівки зелених зон захоплюються не лише могутніми фірмами-забудовниками, які будують житло чи торгово-розважальні центри, а і представниками церкви. Чим тоді новозбудовані церкви кращі за забігайлівки, які з'являються як гриби після дощу? Якщо вони віднімають останні зелені клаптики у киян, що спільного вони мають з духовністю?

Сьогодні на будівельному майданчику вже з'явився будівельний кран, будівництво прискорюється…

Контакт:

Орест Шевчук

тел. 099-337-27-26, 063-585-30-30, 097-860-47-81.

Джерело: http://pryroda.in.ua/stepan/park-yunist-zaxoplyuyut-brati-i-sestri/#more-1683