:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Ведмідь на розвагу відпочиваючим

Катерина ПОЛЯНСЬКА, «ДОП «Зелене майбутнє»

 

В місті Кам'янець-Подільський, Хмельницької області при готельному комплексі «Фільварки-центр», вул. Лесі Українки, 99 (т/ф 8(03849) 3-32-31,3-60-24,3-36-06) в умовах, що не відповідають природнім потребам тварини, утримується бура ведмедиця Марта.

Марта має сидіти у вузенькій клітці без води та належного харчування. Відпочиваючі дражнять і лякають тварину, сують до клітки пляшки з пивом. Яма, що мала слугувати Марті «басейном» давно не наповнювалася прохолодною водою.

Місцеві жителі намагаються всіляко допомогти тварині? проте власники готелю виставляють умови, згідно з якими вони згодні віддати тварину лише в разі значної грошової компенсації. Громадські організації з кількох міст звернулись до контролюючих органів з проханням порушити кримінальну справу по факту жорстокого поводження із ведмедицею .

Місцеві активісти вже звернулись до директора Ялтинського зоопарку, О.А. Зубкова – якщо власники Марти погодяться віддати її, він готовий відправити транспортувальний засіб й прийняти ведмедицю до зоопарку.

Бурий ведмідь занесений до Червоної книги України, на території нашої держави їх залишилося лише 300 особин. Якщо вірити офіційним звітам мисливських та лісівничих відомств.

Ми також чекаємо на активні дії з боку Державної екологічної інспекції адже, відповідно до Закону України «Про Червону книгу України» спеціальне використання об'єктів Червоної книги України здійснюється у виняткових випадках лише у наукових і селекційних цілях, у тому числі для розмноження, розселення і розведення у штучно створених умовах, а також для відтворення популяцій за дозволом центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища на підставі рішень Національної комісії з питань Червоної книги України, прийнятих відповідно до її повноважень. Спеціальне використання (добування, збирання) об'єктів Червоної книги України з метою отримання прибутку забороняється.

 

Контакти: Катерина Полянська 0672664438 ktgreentree@gmail.com

Матеріал підготовлено за сприяння ДОП «Зелене майбутнє».