:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Профанація на тему громадського обговорення нового генплану Києва

 

Степан ЖАБКА

 

15 червня в колонній залі Київської міської ради відбулись постановочне громадське обговорення Концепції генерального плану м.Києва до 2025 року.  До участі у т.з. «громадському обговоренні» були допущені лише обрані обсоби – представники Київради, міськадміністрації, розробники Концепції та представники ЖБК та ЖЕКів.
Жодна громадська організація, з числа тих, хто дійсно бореться із незаконною забудовою в Києві, окрім Національного  екологічного центру України, до участі у обговорення не була допущена. Представники громадських організацій та ініціативних груп населення зібрались біля приміщення Київради, але так і не потрапили у приміщення.
«В обговоренні брали участь лише ті, хто був включений у попередньо підготовлені списки, – розказує Василюк Олексій, заступник голови НЕЦУ. – З самого початку були оголшені списки тих, хто включений до  керівництва обговорення, наглядової ради і нших оргнів. Реального голосування не відбувалось. В результаті, до  наглядової ради від громадськості потрапили лише представники ЖБК і заводу Ковальської».
Загалом, обговорення виявилось всього лише постановочною передачею телеканалу «Київ», в якій ведучі дозволяли собі говорити «наша передача», не кажучи все про всі інші недоліки процедури проведення громадського обговорення. «Щойно я підійшов до мікрофона і встав в чергу, щоб задати питання, головуючі сказали, що питань більше не буде, а жінка з мікрофоном непомітно зникла» - розказую Василюк Олексій.
В результаті, недопущені до обговорення предствавники громадськості підписали Резолюцію, в якій слухання визнаються такими, що не  відповідають законодавству та вимагать розслудування законності їх організації.
Нагадаємо, що днями НЕЦУ заявив про готовність оскаржити Концепцію нового генерального плану м.Києва, в разі якщо цей, незаконний на думку природоохоронців, документ, буде затверджений. Детальніше про це сказано на сайті НЕЦУ:
http://www.necu.org.ua/oskarzhyty-genplan/
Зауваження та пропозиції до проекту Концепції стратегічного розвитку м. Києва
http://www.necu.org.ua/zauvazh-do-proektu-rozvytku-kyeva/
Для контактів:
Василюк Олексій
097 1000 473

 

Джерело: http://pryroda.in.ua/stepan/profanaciya-na-temu-gromadskogo-obgovorennya-novogo-genplanu-kiyeva/#more-1497