:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Сквер коло метро "Дарниця" продовжують знищувати

 

Інна СОВСУН, "Збережи старий Київ" 

 

Сквера коло метро "Дарниця" (вул. Малишка, 4а) знищують вдруге.

У новорічну ніч у сквері біля Дитячого світу було вирублено близько півтора гектари зелених насаджень. На знак протесту проти таких незаконних дій невідомих осіб місцеві мешканці спільно з представниками деяких організацій висадили нові дерева. проте кілька днів тому невідомі так само вночі знищила новопосаджені дерев

8 червня в другій половині дня на територію скверу біля метро "Дарниця" приїхала техніка, а також КАМАЗ (номерний знак 15-84 ВХ). Робітники, що відмовлялись представитись, почали вантажити залишені вирвані деревця на вантажівку.

До місця одразу вийшли місцеві мешканці, намагаючись з'ясувати, що відбувається. Люди викликали міліцію, проте замість працівників МВС приїхали чомусь солдати, які не мали повноважень будь-що робити. Міліція відмовлялась виїхати на місце, натомість людей запрошували приїхати у відділок і написати заяву у відділку.

На місці також знаходилась представник забудовника, яка показувала документи, відповідно до яких начебто вирубка була законною.Зокрема вона аргументувала такі дії тим, що прокуратура відмовила громадянам у порушенні справи щодо вирубки дерев, не знайшовши у таких діях ознак злочину!

Сьогодні зранку, за повідомленнями місцевих мешканців, невідомі продовжують роботи на місці скверу, а саме - викорчовують пеньки, що залишились після вирубки.

Просимо журналістів допомогти у висвітленні брутальних та незаконних дій невідомих осіб під прикриттям міліції та запотурання прокуратури.

Контактні номери телефону:
050-947-55-64 (Олег, місцевий житель)
067-502-57-27 (Інна Совсун, "Збережи старий Київ").