:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Арт-моб "Ліси на дорогах"

 

Зелений фронт   

 

10 червня о 18-30, м. Лук"янівська - акція проти міліцейського свавілля.

Паралельно проходитиме моб в підтримку Харкова:

Пресс-анонс. 10.06. 18.00-18.05  Арт-моб "Ліси на дорогах"

Стихійна мирна  акція на тему „В Харкові вирубають  ліс заради дороги?-Тоді ми садитимемо ліси на дорогах всіх інших міст!”. 

Народний рух  проти злочинної вирубки парків поширюється на всю Україну.В Києві, Харкові та інших містах люди, що підтримують харківських захисників парку Горького, створять ліс на дорогах міста. 

Координати арт-мобу в Києві – 10 червня, точно 18.00-18.05, пішохідний місток на Поштовій площі. Яскраві фото гарантовано.

Вся інформація про протистояння захисників парку і братків з пилами, звернення, фото тощо - тут http://green-front.livejournal.com/.

Арт-моб в  Києві організований звичайними людьми, що діють від свого імені, а не від будь-який організацій, в т. ч. політичних.