:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Екологи подали до суду за Червону книгу на уряд Ю. Тимошенко

Київський еколого-культурний центр

26.03.09 р. в 11.00 г. в Оргуському центрі (м. Київ, вул. Урицького, 35, вхід з лівого боку будинку) Екоправо-Київ та Київський еколого-культурний центр за інформаційної підтримки екоНДО "Печеніги" проводять прес-конференцію "Екологи подали до суду за Червону книгу на уряд Ю. Тимошенко".

Адміністративний суд міста Києва прийняв до розгляду судовий позов Екоправо-Київ і Київського еколого-культурного центра проти Кабінету Міністрів України і Мінприроди України. Екологічні організації обвинувачують ці два відомства в грубому порушенні Закону України "Про Червону книгу України" у частині затягування на 5 років публікації її третього видання. Що, у свою чергу, дає можливість господарським відомствам - Держкомлісгоспу і Держкомрибгоспу відстрілювати і відловлювати лосів і двох видів осетрових, запропонованих у третє видання Червоної книги.

Даний судовий розгляд - перший в історії України, коли громадські екологічні організації будуть позиватися з урядом країни. Початок судового позову призначено на квітень 2009 р.

Довідки за тел. 8(067) 715-27-90.

E-maіl: kekz @ carrier.kiev.ua; kekz-office @ ukr.net; http://www.ecoethics.ru

Директор КЕКЦ В. Борейко

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт