:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

"ПОСАДИ ДЕРЕВО - ВДИХНИ ЖИТТЯ" (еко-акція)

Міжнародний медіа-рух "ЧИСТІ КАНАЛИ"

За ініціативою Благодійного фонду "Україно! Я з тебе!" 21 березня о 10-00 на масиві Троєщина, за адресою вул. Драйзера 11 навпроти кінотеатру Флоренція 1000 дерев буде посаджено в рамках еко-акції "ПОСАДИ ДЕРЕВО - ВДИХНИ ЖИТТЯ".

Інформаційна агенція Навколосвітнього Каравану "ІНТЕРКУЛЬТУРА" в Україні:(044) 587 62 97 www.interkulturo.info

Саджанці, інструменти, ґрунт, вода для поливу дерев чекають на місці. Треба тільки прийти та посадити своє дерево.

Складна екологічна ситуація

На даний момент в місті Києві склалася складна екологічна ситуація. Якщо раніше Київ по праву вважався "Зеленою столицею" Європи, то зараз ситуація кардинально помінялася. Поява нових житлових масивів в так званому "зимньому варіанті", а саме без прилеглих територій, перетворила частину столиці в кам'яні джунглі мало пристосовані до повноцінного життя. .

Окрім цього, різке збільшення автомобілів, постійні пробки, низькі екологічні стандарти двигунів, неякісне паливо призвели до того, що 83% шкідливих викидів міста Києва приходиться на автомобілі.

Тільки київські автомобілі, без урахування транзитного транспорту, утворюють щорічно 200 тис. тонн шкідливих викидів. Це приблизно 550 тонн щоденно або 50 кг на кожного мешканця столиці, і ця цифра з кожним роком збільшується.

Згідно останніх даних, за рік середньостатистичний автомобіль спалює стільки ж кисню скільки здорова людина за все життя, а для згорання 1 л. бензину необхідно приблизно 3 200 л. кисню - це п'ятиденна норма здорової людини. При згоранні бензину виділяються більш ніж 200 токсичних продуктів. Найбільш шкідливі з них - окиси вуглеводу та азоту, органічні поєднання (формальдегід, бензпирен, фенол) та тяжкі метали (свинець, ртуть).

15 років тому назад думка про те, що ми будемо купувати питну воду викликала посмішку, а зараз це жорстока реальність. Якщо ми нічого не змінимо, через 15 років нам прийдеться купувати чисте повітря.

Довідки

067-538 84 92 mushak@i.ua www.yazatebe.org.ua

Олексій Мушак, Координатор екологічних програм Благодійного фонду "Україно! Я за тебе!"

(Посадка дерев, встановлення сміттєвих урн, створення належних умов для проживання птахів)

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт