:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Відгук Національного екологічного центру України (НЕЦУ) на забруднення озер у Голосіїївському лісі

Прес-служба НЕЦУ

22 жовтня 2008 року ЗМІ повідомили про те, що в Голосіївському районі м.Києва по вул. Квітки-Основ'яненко, 43 (приватний сектор) сталося затоплення житлових будинків. Мова йде про те, що з боку вул. Полковника Затєвахіна в Голосіївському лісі біля "Дідоровських" озер забився Мишоловський колектор. Вивільнена з колектора вода переповнила собою озера "Спортивне", "Дідоровка" і "Блакитне", розташовані на території Голосіївського лісу. Також були частково подтоплені приватний будинок і 3 прибудинкових території. Причини аварії та її винуватці поки не називаються.

Подальші повідомлення пожежно-рятувальних підрозділів, офіційні позиції держслужбовців і відгуки у ЗМІ стосуються лише підтоплення приватного сектору.

Як природоохоронна організація, НЕЦУ наголошує на тому, що аварія відбулась на території Голосіївського лісу, який відпоідно до Указу Президента № 794/2007 від 27 серпня 2007 року, входить до складу Національного природного парку "Голосіївський". Таким чином, забруднення озер, яке вже зараз призвело до загибелі риби та інших мешканців водойм крім іншого є і забрудненням території Національного природного парку "Голосіївський". Відповідно до вимог чинного законодавства, для національних природних парків діють спеціальні, такси за забруднення території та передбачена особлива, більш сувора адміністративна відповідальність за порушення природоохоронного законодавства.

НЕЦУ звертається до Державної екологічної інспекції України з проханням провести перевірку місця аварії та притягнути її винуватців до відповідальності САМЕ З УРАХУВАННЯМ ТОГО, ЩО ПОРУШЕННЯ ВІДБУЛОСЬ НА ЗЕМЛЯХ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ "ГООЛОСІЇВСЬКИЙ".

Про подальший розвиток подій у цій справі буде повідомлено додатково.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт