:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Акція "Вчора - тварини, нині - люди!" відбулася

Олег Андрос

У неділю, 31 серпня, об 11:00 на Михайлівській площі відбулося пікетування, спрямоване проти будь-яких форм жорстокості, насильства та агресії, як щодо тварин, так і щодо людей.

Головна мета акції – засудження дій низки урядів країн світу, котрі вже багато років порушують права як людей, так і тварин.

Головне гасло акції – «Вчора вони вбивали тварин, а сьогодні – людей!» Ми не бачимо різниці між «законними» та «незаконними» війнами, так само як між «законним» та «незаконним» вбивством тварин, що мають таке саме право на життя, як і люди.

Тема порушення прав тварин та нищення навколишнього середовища нині дуже актуальна для України, де все ще існують «концтабори» для знищення безпритульних тварин, вирубуються ліси й міські «зелені зони» та дерибаняться з метою забудови унікальні перлини природи. Саме через прагнення великого бізнесу до наживи за рахунок природи, з мовчазної згоди українського уряду, сталася катастрофічна повінь у Карпатах. Аналогічні стихійні лиха можуть повторитися й на Київщині через варварське вирубування лісів довкола столиці. На сьогодні нас, українців, полишають нашого життєвого середовища заради інтересів купки осіб. Також світовою природоохоронною громадськістю неодноразово засуджувалося плюндрування дикої природи урядом Російської федерації. Яскравий приклад тому – масштабне знищення популяції гренландського тюленя, котре не було припинене після гучних акцій протесту навесні 2008 р. в Росії та поза її межами.

Кульмінацією безглуздої агресії, спрямованої вже проти людей, є збройні конфлікти. Ми спостерігаємо нині наслідки безглуздої та варварської війни на теренах Грузії. Цій війні немає виправдання. Наразі конфлікти тривають також у цілій низці країн світу, і ми засуджуємо війни, котрі неофіційно продовжуються у Тибеті, Афганістані, Іраку, Палестині… Список країн можна продовжувати. Ми не виправдовуємо дії жодної з воюючих сторін – ми проти насильства в принципі.

Акція була організована ініціативною групою громадян, котрі не мають відношення до жодної з політичних сил, за підтримки Громадської спілки «Вірний Вибір», Київського осередку ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» та ДОП «Зелене майбутнє». На акції була заборонена будь-яка політична символіка та реклама політичних сил. Учасники тримали плакати «Справедливих війн не буває» та «Кров волає!», на котрих були зображені політики, винні у знищенні дикої природи по всій планеті та в Україні зокрема. Були серед інших й обличчя Черновецького, Кучми, Балоги (кожен з фотографіями лих, котрі вони заподіяли), прем’єри Канади, Японії, Норвегії… Кожен із політиків «тримав» фото чи то вбитих тварин, чи то вирубаного лісу і спричиненої цим повіні.

Також відбувся перформенс, на якому символічно було показано, як абстрактний агресор спочатку рубає дерево, потім вбиває тварин, а врешті починає вбивати людей, собі подібних.

Були присутні представники преси – телебачення та друкованих ЗМІ.

Ідеологічні засади екологізму у розумінні організаторів акції, які вони висловили своєю акцією, читайте тут: http://kyiv.in.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=1499&Itemid=2

P.S. Акція співпала з цікавою природоохоронною річницею. 31 серпня виповнюється 17 років з дня, коли з’явилась перша всеукраїнська громадська організація природоохоронного спрямування, зареєстрована Мінюстом незалежної України. Коротше кажучи, сьогодні 17 років Національному екологічному центру України, активісти котрого також узяли участь у акції.

Сайт природоохоронців України: http://pryroda.in.ua/

Сайт захисту прав тварин: http://animal-rights.org.ua/


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт