:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Прес-конференція «Відкрите звернення НЕЦУ щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків повені у західних областях України»

МВ НЕЦУ

4 серпня 2008 р. о 14.00 в інформаційному агентстві «РИА Новости» (вул. Станіславського, 3, офіс 50) відбудеться прес-конференція «Відкрите звернення НЕЦУ щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків повені у західних областях України», у якій візьмуть участь представники громадської організації «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ).

Прес-конференція організована у зв'язку із катастрофічною повінню у Західній Україні. За ситуації коли необхідно знайти значні кошти на ліквідацію наслідків стихії та докласти зусиль до мінімізації ризику повторення катастрофи у майбутньому, бюджетні гроші продовжують витрачатися на технологічно застарілі, екологічно небезпечні та економічно недоцільні проекти у енергетиці, зокрема на будівництво гідроакумулюючих електростанцій (ГАЕС).

Контакти:

Ігор Сіренко, голова НЕЦУ

тел. (8050) 547 6272 mail: i_sirenko @ mail.univ.kiev.ua

Віктор Мельничук, виконавчий директор НЕЦУ

тел. (8050) 545 7574 mail: necu @ i.kiev.ua


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт