:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

Торжество закону на Жуковому острові

МВ НЕЦУ

Або Як екологи зупинили концерт АC/DC.

Як ми вже повідомляли, минулого тижня розгорівся конфлікт навколо запланованого проведення на території заказника "Острів Жуків" у Києві байкерського фестивалю "Український оппозит-2008". Захід, організовано Українською байкерською конфедерацією і Київским мотоциклетним заводом. Захід передбачає масовий заїзд власників потужного мотоциклетного транспорту до території заказника, концерт відомих рок-гуртів AC/DC та АРИЯ.

Детальніше про це сказано на сайті Природа України:

http://environment.org.ua/topik/hot/bajkeri-splyundruyut-zhukiv-ostriv.html

Громадські природоохоронні організації звернулись до Державної екологічної інспекції з проханням зупинити проведення фестивалю на о.Жуків, адже захід грубо порушує вимоги природоохоронного законодавства і Положення "Про ландшафтний заказник місцевого значення "Острів Жуків". Наслідком фестивалю стало б забруднення території, пошкодження рослинного та грунтового покриву, потужний шумовий фактор, розлякування тварин. В інтернеті розмістили текст скарги, який жваво підтримали багато громадських організацій і небайдужих українців.

Під час прямого ефіру на телеканалі СІТІ, представник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у м.Києві зізнався, що Держуправління не дозволяло проведення фестивалю на території заказника і вважає його проведення незаконним.

І ось 18 липня стало відомо, що фестиваль дійсно переносять з о.Жуків на мототрек (між усім, дуже логічно) на вул.Червонопрапорній у Голосіївському р-ні м.Києва. Таким чином відбулось чи не перше в своєму роді торжество Закону, коли в Києві було заборонено масовий захід на заповідних територіях, тим більше далеко не пересічний захід, а цілий концерт АC/DC!

Публікація здійснена в рамках кампанії проти екстремального спорту на природних територіях.


НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт