:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
Анонс

3 червня Прокуратура Києва програла суд по Жукову острову

Степан Жабка

3 червня 2008 року, у Господарському суді м.Києва завершився розгляд позову заступника прокурора м.Києва «Про визнання недійсним рішення Київради №162/1996 від 22 серпня 2007 року «Про питання стврення ландшафтного заказника місцевого значення «Жуків острів». Суд відхилив задоволення позовних вимог у повному обсязі.

«Острів Жуків», що існував у м.Києві ще з 1999 року з 1630 га до 196 га, тобто в дев’ять разів. Після скорочення площі Заказника, вся його територія, що втратила природно-заповідний статус, була роздана під житлову та іншу забудову. Це рішення стало найбільшим земельним скандалом 2007-2008 років і першим земельним рішенням Київради, яке за останні кілька років було оскаржено Прокуратурою м.Києва в суді. Збереження заказника «Острів Жуків» також фігурувало в програмах більшості основних кандидатів до Київради на виборах 25 травня 2008 р.

Третою особою на стороні позивача (міської прокуратури) виступав Національний екологічний центр України (НЕЦУ). У зв’язку із завершенням розгляду справи на користь забудовників, НЕЦУ планує найближчим часом публічно звернутись до кожного з новообраних депутатів Київради з проханням втілити в життя їхні передвиборчі обіцянки щодо відміни скандальних «земельних» рішень (у т.ч. і щодо заказника «Острів Жуків»). НЕЦУ вимагатиме винесення на найближчу сесію Київради розгляд рішення про відміну рішення Київради №162/1996, яким була скорочена площа заказника «Острів Жуків» та інших скандальних рішень про роздачу земель під забудову, що були прийняті на сесії Київради 1 жовтня 2007 року.

Детальніше про проблему можна почитати за посиланнями:
Ліквідовано заказник «Острів Жуків»
Прес-конференція «Острів Жуків» + повне відео
Тепер точно відомо: острів Жуків роздали під забудову
Жуків острів роздерибанено (Доведено Постійною комісією Київради).

Детальніше про хід попередніх засідань суду по даній справі можна почтати за посиланнями:
Прокуратура проти Київради: перше судове засідання по Жуковому острову. + відео
“Жуків острів” будуть відстоювати в суді

Аудіозапис судового засідання можна отримати в НЕЦУ.

Третя сторона на боці позивача
Національний екологічний центр УкраїниНАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт