:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ЭКОЛОГИЯ

Ганьба: Соліст “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук також брав участь у земельному дерибані

Майдан-ІНФОРМ | 19-07-2005 08:42

Ні для кого не секрет, що в часи правління режиму Кучми відбувся величезний земельний дерибан, коли не найбідніші люди формально безкоштовно (а фактично за хабарі керівникам місцевої влади) отримали у власність або оренду (за розробленими схемами потім орендована земля приватизовувалась) величезні земельні ділянки у лісовій зоні навколо столиці.

Значно пришвидшився земельний бєспрєдєл під час передвиборчої президентської кампанії, і чим ближче був її кінець, тим швидше роздавалися землі, неначе відчувала колишня влада, що при новому президенті цього їй робити не дадуть. А між другим і третім туром, коли стало зрозуміло, що президентом України стане Віктор Ющенко, дерибан набув особливих розмахів. Вчорашні намагалися встигнути розікрасти народну власність наскільки це можливо, сподіваючись, що назад не заберуть, адже сам Ющенко під час кампанії сказав, що перерозподілу власності не буде.

Взяв участь у цьому дерибані і соліст “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук.

21 жовтня 2004 року Бучанська селищна рада (Київська область) своїм рішенням №1065-35-XXIV, “розглянувши заяву гр. Вакарчука Святослава Івановича, який проживає в м. Києві” по вул. Горького (номер будинку і квартири “Майдан” не вказує, щоб убезпечити “співця революції” від зайвої уваги закоханих фанаток), про надання земельної ділянки для житлового будівництва в селищі Буча, дала дозвіл популярному співаку на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 4000 кв. м., з яких земельна ділянка площею 1500 кв. м. – “для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та споруд”, а 2500 кв. м. – “для ведення особистого селянського господарства”

Все це, звичайно, абсолютно безкоштовно і в той самий час, коли місцеві мешканці, що туляться по 2-3 родини під одним дахом й стоять на черзі по 15-20 і більше років для отримання 15 соток під житлове будівництво, дістають на точно такі самі заяви відмови “в зв’язку з відсутністю Генерального плану забудови селища Буча”. Напевно, член Партії регіонів Анатолій Федорук, селищний голова, чий підпис красується під рішенням про надання земельної ділянки Святославу Вакарчуку, дуже любить музику “Океана Ельзи”, якщо зробив співаку такий виняток з правил. Поряд з іншими винятками для не самих бідних немісцевих людей (бізнесменів, державних чиновників-кучмістів та ін.). Ну і особливо розчулює, що пан Федорук як ніхто розуміє, що такому нон-конформістському співаку як Святослав Вакарчук неможливо заробити на хліб насущний творчістю, а тому аж ніяк не обійтися йому без власного селянського господарства. Тепер у перервах між гастролями соліст “Океану Ельзи” зможе вирощувати на городі картоплю, цибулю, помідори з огірками, щоб і надалі мати сили радувати нас своїми піснями. Правда, пальці від копання й сапання з гітарою не дружать, але що поробиш, коли життя таке жорстоке й меркантильне, й небагато у ньому меценатів на кшталт пана Федорука, які розуміють матеріальну скруту справжнього митця – нестача їжі, вітамінів тощо.

Судячи з подальшого розвитку ситуації, Святославу Вакарчуку підвернулася під руку халтура, яка дала йому змогу збудувати більший будинок, ніж він планував спочатку. Бо як інакше можна потрактувати той факт, що, протистоячи з гітарою в руці злочинному режиму на Майдані Незалежності, він у той самий час оформляв документи на отримання в оренду іще 6000 кв. м. від Бучанської селищної ради “для обслуговування житлового будинку і господарських будівель”. Тобто тих 1500 кв. м., отриманих з тією ж метою 21 жовтня 2004 року, для обслуговування ніяк не вистачало, напевно, всі їх зайняв іще не збудований будинок.

Цікаво, що заяву про надання йому цих 6000 кв. м., після чого всі земельні володіння Святослава Вакарчука у Бучі стали дорівнювати 1 гектару, соліст “Океану Ельзи” написав 7 грудня 2004 року, в день проведення сесії, яка прийняла освячене підписом Анатолія Федорука рішення №1117-37-ХХІV надати цю землю співаку. А за процедурою спочатку заяви про виділення землі має розглядати земельна комісія ради, і дуже сумнівно, що вона це зробила миттєво, у день проведення сесії, щойно отримавши заяву, тому що любить музику “Океану Ельзи”.

У всякому разі нам про існування висновку земельної комісії нічого невідомо. Зате відомо про позитивні висновки земельної комісії зроблені 18 листопада 2004 року щодо розгляду заяв інших не самих бідних і не місцевих щасливців, які, як і Святослав Вакарчук, написали їх 7 грудня 2004 року. А ще кажуть, що українські чиновники повільно працюють зі зверненнями громадян. Може десь і повільно, а в Бучі вони наперед знають, чого попросять громадяни через три тижні й позитивно вирішують питання. Тільки-но напишеш прохання дати тобі, нещасному, гектарчик-другий земельки, а тобі відразу рішення: “Так Ваше питання вже давно позитивно вирішене! Ми ж телепатично здогадалися, що саме і де саме Ви будете просити!”.

Ну і наостанок варто зазначити, що отримав земельну ділянку Святослав Вакарчук не де-небудь, а на землях державного лісового фонду, які незаконним рішенням Ірпінської міської та Бучанської селищної рад були переведені до категорії земель громадської та житлової забудови, хоча подібна зміна категорії земель є прерогативою Кабінету міністрів й для нього необхідні погодження Мінекології та Держкомлісу, на наявність яких ніхто, звичайно, при старій владі не зважав.

Цікаво, чи збиратиме Святослав Вакарчук на захист свого городу фанатів, коли у держави дійдуть руки повернути захоплені новими латифундистами заліснені землі до своєї власності, а всі рішення про виділення там землі визнають незаконними?

P.S. А ось тут (http://www2.maidan.org.ua/n/foto/1121673298) ви можете побачити підписані членом Партії регіонів Анатолієм Федоруком обидва рішення Бучанської селищної ради про надання землі Святославу Вакарчуку та план його гектарчику з іще не збудованим будинком, “городом” та територією для обслуговування житлового будинку і господарських будівель.

P.P.S. Розгорнуте житлове будівництво на зайнятих лісом землях Ірпінського регіону призводить до масової вирубки цих самих лісів новими латифундистами. Адже всі вони хочуть жити в лісі, але не бажають мати цей ліс в себе на подвір’ї. Одночасне таке бажання всіх землевласників врешті решт призводить до того, що вже зараз багато з них з подивом побачили, що лісу, в якому вони мріяли жити, навколо них уже немає. Натомість є такі самі будинки з пеньками на подвір’ях, де колись був ліс. Прагнули жити в лісі, а опинилися в звичайному селі, в якому вартість землі, на якій не лишилося лісу, починає падати. Так доля карає їх за проявлене жлобство, от тільки нам від того не легше, адже зелені легені столиці вже ніхто не поверне.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт