:: О нас ::
 
 
AddWeb.ru - раскрутка сайта, 

продвижение сайта
Rambler's Top100 Рисунки, кроссворды, анекдоты, шутки, филателия, нумизматика, ноты для фортепиано, математика, каталог сайтов

Счётчик:
хостов сегодня | хитов сегодня
хитов всего Украина онлайн Неофіційна газета Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Дерибан Збережи старий Київ ОЛЕГ АНДРОС SOS-animals Green Art ????? Банер Соломенка Здорова Україна
См. новые поступления
в раздел "Карикатуры"

   
НА ГЛАВНУЮ   НА ФОРУМ   ГОСТЕВАЯ
ЭКОЛОГИЯ

Завдяки судовому рішенню, розпочався новий етап знищення лісів

Майдан-ІНФОРМ | 28-10-2005 12:45

Скасування Київським міжобласним апеляційним господарським судом Ухвали Господарського суду Київської області, потягло за собою, як це часто буває в житті сучасної України, непередбачені судовим рішенням наслідки.

Це рішення не лише поновило можливість місцевій владі та земельним олігархам і далі розбазарювати землі державного лісового фонду, що супроводжується тотальною вирубкою лісів, але й стало своєрідним сигналом чинити повний бєспрєдєл, не обтяжуючи себе навіть отриманням формальних дозволів.

Зараз у ці хвилини приватний землевласник, якому заманулося зробити широкий проїзд до своєї ділянки, проводить вирубку дерев у парку по вулиці 6-а лінія в місті Ірпені Київської області. При цьому його не хвилює, що парк йому, звичайно, не належить, і що дерева, пущені під ніж, старші як за нього, так і за всіх місцевих чиновників.

Як показала практика, такі незаконні вирубки проводяться лише тоді, коли на це є своєрідне “добро” від місцевої влади. І навіть у тих рідкісних випадках, коли громадськості вдається постфактум притягти правопорушників до відповідальності, вони, маючи повні кишені грошей, спокійно сплачують штраф, продовжуючи використовувати “звільнені” від лісу ділянки на свій лад, адже вікові дерева уже не повернеш. Однак, як правило, відповідальності ніхто не несе, бо вирубають дерева не самі землевласники власноручно, а нікому невідомі робітники, в запасі яких завжди є історія, щоб виставити такі вирубки як прикре непорозуміння, ініціаторів якого вирахувати начебто неможливо. Особливо, якщо ні міліція, ні місцеві чиновники не прагнуть “докопатися” до істини.


 

НАША КАМПАНИЯ

 

«Форум спасения Киева» просит депутатов не спаивать свой народ: реклама пива лжёт